Chcete se anglicky domluvit na dovolené nebo při pracovním pohovoru?

Jste připraveni naučit se anglicky jednou provždy?

Skvělé! Právě teď máte jedinečnou šanci zvládnout angličtinu a změnit svůj život.

Zapomeňte na běžné postupy, objevte nový interaktivní

KURZ ANGLIČTINA eLINGO

Efektivní učení i zábava

Jste ochotni věnovat učení 15 minut času denně? Gratulujeme! Odhodlání je první polovinou úspěchu, tou druhou je kurz eLingo.

Kurz Angličtina eLingo vás naučí 3 000 nejpoužívanějších frází a slov, díky kterým porozumíte 95% psaného a mluveného slova.
Kurz se věnuje konkrétním tématům a situacím, se kterými se můžete běžně setkat – domluvíte se při nakupování, v hotelu, na letišti, při seznamování, u doktora nebo v lékárně. Dokonce se naučíte vyprávět anglické vtipy!

Proč kurz Angličtina eLingo opravdu funguje?

Učte se z pohodlí domova, když máte čas. Přizpůsobte tempo výuky vašim potřebám.

Jaké jsou hlavní výhody kurzu Angličtina eLingo?

PŘINUTÍ VÁS MLUVIT

Jednou z metod výuky je opakování vět po rodilém mluvčím. Systém rozpoznává hlas a motivuje ke správné výslovnosti. Touto technikou se zbavíte ostychu z mluvení, který je nejčastější překážkou v praktickém používání angličtiny.

SLOVÍČKA UČÍ VE VĚTÁCH

Žádné memorování slovíček. Slovní zásobu získáte přirozeně pomocí frází. Slovíčka si zapamatujete rychleji, protože se budete učit jejich používání v kontextu. Díky tomu můžete začít mluvit anglicky již od prvních lekcí.

PRACUJE S PAMĚTÍ

Celý kurz je postaven na poznatcích z výzkumu dlouhodobé paměti. Využívá metody učení jako je systematické opakování. Používá také techniky zrychleného učení pomocí hypnózy a Neuro-lingvistického programování.

ZAPOJÍ VŠECHNY SMYSLY

Angličtinu vstřebáváte několika způsoby najednou – čtením, poslechem, mluvením i psaním. Díky kurzu budete anglicky rozumět, psát i mluvit. Jen tak můžete angličtinu využít naplno ve svém soukromém i pracovním životě.

ZASÍLÁ PŘIPOMÍNKY

Také občas zapomínáte? A kdo ne. Kurz vám sám připomene, e-mailem nebo SMS, že je čas věnovat se učení, pokročit k nové lekci a přiblížit se o další krok k vašemu cíli – naučit se anglicky jednou provždy.

TESTUJE A MOTIVUJE

Jednou z důležitých částí efektivního učení je také testování a zpětná vazba. Pomocí testů kurz kontroluje vaše znalosti a zároveň opět dochází k opakování a zapisování do dlouhodobé paměti. Formu testů můžete sami volit z mnoha nabízených možností.

Co o kurzu říkají jeho úspěšní účastníci?

Absolvovala jsem několik vzdělávacích programů u Marušky a Janka Michaličkových a se všemi jsem byla naprosto spokojená. Přihlášení do Angličtina eLingo bylo tedy pro mě dalším přirozeným krokem v mém osobním rozvoji. Kombinace NLP technik a výuky angličtiny funguje v mém případě skvěle, učení si od začátku hodně užívám, je snadné a zábavné. Vyhovuje mi časová nezávislost, může se učit kdykoliv a odkudkoliv. Systém je hezky propracovaný, lekce jsou vtipné a dlouhé tak akorát, aby mě motivovaly ke každodenní výuce. Praktická témata z kurzu jsem už skvěle uplatnila při své cestě do zahraničí. V učení postupuji metodou Kaizen – každý den trochu 🙂 Díky.

Zuzana Vavrušová

Kouč a praktikant NLP

Angličtina eLingo je pro mě velmi zábavný program, který mě šikovně motivuje k výuce a dokáže upoutat moji pozornost díky střídání různých cvičení. Obsahuje velmi mnoho frází a obrázků a díky nim si věty zapamatuji snadno a rychle. Učení se s Angličtinou eLingo mě vyloženě baví. Ovládání je velmi intuitivní a lze se v něm vyznat i bez manuálu. Má svůj motivační program, které mě nutí ke každodenní návštěvě, které je při výuce cizího jazyka nejdůležitější. Doporučuji Angličtinu eLingo všem, co se opravdu chtějí angličtinu naučit.

Bronik Vavruša

S výukovým programem Angličtina eLingo si nyní studium angličtiny skutečně užívám. Díky počítačovému rozpoznávání řeči se lépe koncentruji na to, co říkám a hlavně na správnou výslovnost i v běžné komunikaci. S radostí doporučuji kurz každému, kdo se chce naučit s lehkostí hovořit anglicky.

Děkuji z celého srdce, že jste mi pomohla vrátit se k mé velké lásce – angličtině. Znovu si věřím a hledám každou příležitost ke komunikaci. Přeji Vám mnoho spokojených uživatelů.

Věra Popelková

Autorkou kurzu je Marie Michaličková, která je certifikovanou koučkou, hypnotizérkou, školitelkou Neurolingvistického programování (NLP) a lektorkou angličtiny pro dospělé i děti.
Kurz Angličtina eLingo je kombinací nejnovějších znalostí z oblasti zrychleného a efektivního učení se cizích jazyků a mnohaletých zkušeností z vyučování angličtiny.

Přemýšleli jste někdy, jak se může změnit váš život, až se naučíte anglicky?

Žádné obavy při cestování, teď už se domluvíte. Nebudete mít strach z pracovního pohovoru v angličtině. Můžete studovat materiály ze zahraničních zdrojů a naučit se víc než ostatní, kteří anglicky nerozumí. Díky Internetu a angličtině se vám otevřou široké možnosti podnikání a práce pro zákazníky z celého světa. Obohatíte svůj pracovní život a získáte více příležitostí ke zvýšení svých příjmů. Vzroste vaše sebevědomí, což se pozitivně projeví ve všech oblastech vašeho života.
Přidejte se k těm, kteří umí anglicky, a buďte ve výhodě.

Jednoduché ovládání, snadná orientace a uživatelsky přívětivé prostředí

Kurz snadno používají jak dospělí, tak děti.
Systém hodnocení a zpětné vazby je příjemnou motivací při učení pro všechny věkové skupiny.

Angličtina eLingo je multimediální kurz, který probíhá online přes web v prohlížeči.
Kurz můžete spustit i přes mobil nebo tablet.
Pro nejlepší výsledky doporučujeme využití PC/Mac s prohlížečem Google Chrome.

Jste připraveni naučit se cizí jazyk rychle, zábavně a snadno?

Potom můžete právě teď vstoupit do online školení Angličtina eLingo
dnes za akční Valentýnskou cenu 4 840 Kč (místo plné ceny 12 100 Kč včetně DPH)
s možností platby na splátky bez navýšení (sleva 60 %)
a navíc získat dárek 2. kurz Angličtiny, Němčiny nebo Francouzštiny jako bonus

Angličtina eLingo

+ 2. konto Angličtiny eLingo jako bonus
12100
4840
 • cena za celoroční online kurz
 • neomezený přístup přes internet
 • bonus konto Angličtiny eLingo
  pro 2. osobu zdarma
Oblíbené

Angličtina eLingo

+ 2. konto Němčiny dLingo jako bonus
12100
4840
 • cena za celoroční online kurz
 • neomezený přístup přes internet
 • bonus konto Němčiny dLingo
  pro stejnou nebo 2. osobu zdarma
2 kurzy

Angličtina eLingo

+ 2. konto Francouzštiny fLingo jako bonus
12100
4840
 • cena za celoroční online kurz
 • neomezený přístup přes internet
 • bonus konto Francouzštiny fLingo
  pro stejnou nebo 2. osobu zdarma
2 kurzy

Valentýnská akční sleva končí za:

dní
hodin
minut
sekund

Za akční cenu nyní získáte:

Garance spokojenosti

Kurz objednávejte bez obav. Pokud zjistíte, že pro vás není to pravé, máte možnost do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy. Zaplacenou částku vám vrátíme zpět. Obchodní podmínky

O autorce kurzu Angličtina eLingo

Marie Michaličková je certifikovaná koučka, hypnotizérka a školitelka Neurolingvistického programování (NLP). Ve své praxi používá nejmodernější techniky a principy osobní pozitivní psychologie. Metody, které používá, přináší klientům rychlé a účinné změny pro celkovou transformaci a znovuobjevení vnitřních sil, efektivní dosahování cílů a životního poslání. Jejím kurzem Sebevědomá žena prošlo přes 10 000 žen. Je autorkou revolučního online školení na výuku cizích jazyků Angličtina eLingo a 20 relaxačních audionahrávek zaměřených na pozitivní programování mysli. Za svou kariéru pomohla svými přednáškami desítkám tisíců posluchačů v jejich osobním rozvoji.

Máte dotazy? Ráda vám je zodpovím

Napište mi, nebo zavolejte na +420 774 822 685

Těším se na vás v členské zóně online školení Angličtina eLingo.