Chcete se anglicky domluvit na dovolené nebo při pracovním pohovoru?

Jste připraveni naučit se anglicky jednou provždy?

Skvělé! Právě teď máte jedinečnou šanci zvládnout angličtinu a změnit svůj život.

Zapomeňte na běžné postupy, objevte nový interaktivní

KURZ ANGLIČTINA eLINGO

Efektivní učení i zábava

Jste ochotni věnovat učení 15 minut času denně? Gratulujeme! Odhodlání je první polovinou úspěchu, tou druhou je kurz eLingo.

Kurz Angličtina eLingo vás naučí 8 000 frází a slov, díky kterým porozumíte 95% psaného a mluveného slova. Kurz se věnuje konkrétním tématům a situacím, se kterými se můžete běžně setkat – domluvíte se při nakupování, v hotelu, na letišti, při seznamování, u doktora nebo v lékárně. Dokonce se naučíte vyprávět anglické vtipy!

Proč kurz Angličtina eLingo opravdu funguje?

Učte se z pohodlí domova, když máte čas. Přizpůsobte tempo výuky vašim potřebám.

Jaké jsou hlavní výhody kurzu Angličtina eLingo?

PŘINUTÍ VÁS MLUVIT

Jednou z metod výuky je opakování vět po rodilém mluvčím. Systém rozpoznává hlas a motivuje ke správné výslovnosti. Touto technikou se zbavíte ostychu z mluvení, který je nejčastější překážkou v praktickém používání angličtiny.

SLOVÍČKA UČÍ VE VĚTÁCH

Žádné memorování slovíček. Slovní zásobu získáte přirozeně pomocí frází. Slovíčka si zapamatujete rychleji, protože se budete učit jejich používání v kontextu. Díky tomu můžete začít mluvit anglicky již od prvních lekcí.

PRACUJE S PAMĚTÍ

Celý kurz je postaven na poznatcích z výzkumu dlouhodobé paměti. Využívá metody učení jako je systematické opakování. Používá také techniky zrychleného učení pomocí hypnózy a Neuro-lingvistického programování.

ZAPOJÍ VŠECHNY SMYSLY

Angličtinu vstřebáváte několika způsoby najednou – čtením, poslechem, mluvením i psaním. Díky kurzu budete anglicky rozumět, psát i mluvit. Jen tak můžete angličtinu využít naplno ve svém soukromém i pracovním životě.

ZASÍLÁ PŘIPOMÍNKY

Také občas zapomínáte? A kdo ne. Kurz vám sám připomene, e-mailem nebo SMS, že je čas věnovat se učení, pokročit k nové lekci a přiblížit se o další krok k vašemu cíli – naučit se anglicky jednou provždy.

TESTUJE A MOTIVUJE

Jednou z důležitých částí efektivního učení je také testování a zpětná vazba. Pomocí testů kurz kontroluje vaše znalosti a zároveň opět dochází k opakování a zapisování do dlouhodobé paměti. Formu testů můžete sami volit z mnoha nabízených možností.

Co o kurzu říkají jeho úspěšní účastníci?

Autorkou kurzu je Marie Michaličková, která je certifikovanou koučkou, hypnotizérkou, školitelkou Neurolingvistického programování (NLP) a lektorkou angličtiny pro dospělé i děti.
Kurz Angličtina eLingo je kombinací nejnovějších znalostí z oblasti zrychleného a efektivního učení se cizích jazyků a mnohaletých zkušeností z vyučování angličtiny.

Přemýšleli jste někdy, jak se může změnit váš život, až se naučíte anglicky?

Žádné obavy při cestování, teď už se domluvíte. Nebudete mít strach z pracovního pohovoru v angličtině. Můžete studovat materiály ze zahraničních zdrojů a naučit se víc než ostatní, kteří anglicky nerozumí. Díky Internetu a angličtině se vám otevřou široké možnosti podnikání a práce pro zákazníky z celého světa. Obohatíte svůj pracovní život a získáte více příležitostí ke zvýšení svých příjmů. Vzroste vaše sebevědomí, což se pozitivně projeví ve všech oblastech vašeho života.
Přidejte se k těm, kteří umí anglicky, a buďte ve výhodě.

Jednoduché ovládání, snadná orientace a uživatelsky přívětivé prostředí

Kurz snadno používají jak dospělí, tak děti.
Systém hodnocení a zpětné vazby je příjemnou motivací při učení pro všechny věkové skupiny.

Angličtina eLingo je multimediální kurz, který probíhá online přes web v prohlížeči.
Kurz můžete spustit i přes mobil nebo tablet.
Pro nejlepší výsledky doporučujeme využití PC/Mac s prohlížečem Google Chrome.

Jste připraveni naučit se angličtinu rychle, zábavně a snadno?

Potom můžete právě teď vstoupit do online školení Angličtina eLingo
za 10 000 Kč bez DPH (12 100 Kč včetně DPH).

Získáte:

Garance spokojenosti

Kurz objednávejte bez obav. Pokud zjistíte, že pro vás není to pravé, máte možnost do 14 dnů odstoupit od kupní smlouvy. Zaplacenou částku vám vrátíme zpět. Obchodní podmínky

O autorce kurzu Angličtina eLingo

Marie Michaličková je certifikovaná koučka, hypnotizérka a školitelka Neurolingvistického programování (NLP). Ve své praxi používá nejmodernější techniky a principy osobní pozitivní psychologie. Metody, které používá, přináší klientům rychlé a účinné změny pro celkovou transformaci a znovuobjevení vnitřních sil, efektivní dosahování cílů a životního poslání. Jejím kurzem Sebevědomá žena prošlo přes 10 000 žen. Je autorkou revolučního online školení na výuku cizích jazyků Angličtina eLingo a 20 relaxačních audionahrávek zaměřených na pozitivní programování mysli. Za svou kariéru pomohla svými přednáškami desítkám tisíců posluchačů v jejich osobním rozvoji.

Máte dotazy? Ráda vám je zodpovím

Napište mi, nebo zavolejte na +420 774 822 685

Těším se na vás v členské zóně online školení Angličtina eLingo.